LUMAWER TORUŃ

TRANSPORT ZIEMI

Jesteśmy toruńską firmą, która w branży transportu materiałów budowlanych, prac wyburzeniowych i rozbiórkowych oraz robót ziemnych z użyciem koparek, wywrotek i koparko-ładowarek działa nieprzerwanie od ponad 30 lat.

LUMAWER

Ponad 30 lat doświadczenia

Bogate doświadczenie pozwala nam zaoferować wysoki standard serwisu, a doskonałe wyposażenie parku maszynowego – szeroki zakres usług. Doświadczona załoga w pełni wykwalifikowanych pracowników to gwarancja fachowej obsługi oraz kompleksowego doradztwa.

Współpracujemy zarówno z koncernami, dużymi firmami budowlanymi, jak i indywidualnymi zleceniodawcami. Oferowane przez firmę Lumawer urządzenia odznaczają się dobrymi parametrami, są sprawne pod względem technicznym i regularnie poddawane obowiązkowym przeglądom. Podczas wynajmu zapewniamy profesjonalną obsługę operatorską, a wszystkie zlecenia wykonujemy terminowo i rzetelnie. Gwarantujemy konkurencyjne stawki.

NASZA OFERTA

TORUŃ i OKOLICA

Dlaczego my?

Transport ziemi jest nieodłącznym elementem naszego życia codziennego. Dzięki niemu możemy przemieszczać się z jednego miejsca na drugie w szybszy i wygodniejszy sposób. Wiele osób korzysta z różnych środków transportu, w zależności od potrzeb i preferencji. Mogą to być autobusy, tramwaje, rowery, samochody czy też pociągi. Każdy z tych środków ma swoje zalety i wady, jednak dla większości z nas transport ziemi stał się czymś niezbędnym. Z każdym kolejnym rokiem technologia i infrastruktura transportu rozwijają się, co pozwala nam na jeszcze lepsze i bardziej efektywne poruszanie się po naszym świecie.

Wykonujemy rozbiórki, prace wyburzeniowe, roboty ziemne koparkami, wywrotkami, koparko-ładowarkami. W sezonie zimowym oferujemy usługę odśnieżania dróg, parkingów, podjazdów, ulic. Ponadto zajmujemy się niwelacją terenu, robimy wykopy pod studnie, szamba, domy, obiekty przemysłowe, bloki, sieci kanalizacyjne, wodociągowe, energetyczne, telefoniczne, fundamenty. Profilujemy i korytujemy nawierzchnię, przygotowując ją pod ulice, chodniki, place. Oferujemy załadunek, transport i rozładunek ziemi, gruzu, kruszyw i innych materiałów. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra oraz świetnie wyposażony, nowoczesne zaplecze maszynowe sprawia, że podejmujemy się najbardziej skomplikowanych zleceń. Starannie dopracowana organizacja pracy pozwala nam realizować wszystkie usługi w terminie i zgodnie z wcześniej ustalonymi wytycznymi.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU